Városlista
2025. november 12, szerda - Jónás, Renátó

Hírek

2021. November 10. 07:00, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Kigyulladt egy családi ház Tóalmáson, egy ember meghalt

Kigyulladt egy családi ház Tóalmáson, egy ember meghalt

Kigyulladt egy családi ház a Pest megyei Tóalmáson, a Fő utcában kedden este, a balesetet bejelentő egy magatehetetlen embert kihúzott a füsttel telített szobából, életét azonban már nem lehetett megmenteni

- közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.

A 150 négyzetméteres, egyszintes családi ház 25 négyzetméteres hálószobájában lévő konvektoron száradó ruhák, a konvektor melletti fotel és a fotel alatt a parketta égett egy négyzetméteren. A tűz keletkezési okát a katasztrófavédelem vizsgálja.

A balesettel kapcsolatban Mukics Dániel szóvivő a közleményben a füstérzékelők hasznosságára hívta fel a figyelmet, megjegyezve, hogy a legtöbb sérülést és tragédiát a tüzek során keletkező mérgező füst okozza.

Címkék: halálos, tűz, tóalmás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 12. 07:20, szerda | Belföld

Nébih: Baranya vármegyei vaddisznóban állapították meg az afrikai sertéspestis jelenlétét

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az afrikai sertéspestis (ASP) jelenlétét erősítette meg Baranya vármegyében.