Hírek
2021. Augusztus 31. 11:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kilencmillió forintnyi cigarettát és alkoholt foglaltak le a pénzügyőrök
Több mint kilencmillió forint értékben foglaltak le cigarettát és alkoholt a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai Nyugat-Magyarországon - közölte a NAV kedden az MTI-vel.
Az összehangolt akcióban részt vevő 53 pénzügyőr szolgálati kutyák segítségével öt helyszínen több mint száz járművet ellenőrzött, és egy nap alatt 4700 doboz adózatlan cigarettát, valamint alkoholt talált.
A NAV munkatársai lefoglalták a csomagok közé és az ülésekbe elrejtett árut - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
