Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2019. November 19. 13:20, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Sóki Tamás

Kiraboltak egy pécsi bankfiókot

Kiraboltak egy pécsi bankfiókot

Kiraboltak egy pénzintézeti fiókot kedden délelőtt Pécsen - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság (BMRFK) a police.hu-n. Lövés nem dördült, és nem sérült meg senki.

A rendőrség azt írta, a feltételezett tettes egy 60-65 év körüli, vélhetően sántító férfi. A gyanúsított kedden negyed tizenkettő után ment be egy pécsi, a megyeszékhely keleti részén lévő, külvárosi pénzintézeti fiókba. Szájmaszkkal az arcán egy papírlapot rakott le az asztalra, amelyen az állt, hogy fegyver van nála és pénzt követel.

A tettes felkutatása – a rendőrség tájékoztatása szerint – folyamatban van.

Popovics Dejan, a BMRFK szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta: az eset során nem sérült meg senki, lövés nem dördült. További részleteket azonban a nyomozás érdekeire tekintettel nem közölt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld

A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid

A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben

2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld

Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve

Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát