Hírek
2013. Szeptember 09. 09:00, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Kizárta a szüleit egy kisgyerek Nagykanizsán
A tűzoltók segítségével jutott vissza lakásába az a házaspár, amelynek kisgyermeke véletlenül kizárta őket lakásuk erkélyére Nagykanizsán - közölte honlapján hétfőn a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság (ZMKI).
Az eset kapcsán Farkas Diána, a ZMKI sajtóreferense az MTI érdeklődésére elmondta: vasárnap reggel a Király Pál utca egyik társasházának második emeletéről érkezett a segélykérés.
A szülők lakásuk erkélyén tartózkodtak, amikor kétéves gyermekük becsukta az erkélyajtót. A zár kialakítása miatt nem tudtak visszajutni a lakásba, ezért aggódva kérték a tűzoltóság segítségét, mert gyermekük felügyelet nélkül maradt.
A nagykanizsai tűzoltók magasból mentőlétra segítségével jutottak be a lakásba, annak egyik nyitva hagyott tetőtéri ablakán keresztül, így végül belülről nyitották ki a bezárt erkélyajtót.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
