Városlista
2025. október 13, hétfő - Kálmán

Hírek

2016. Szeptember 05. 08:59, hétfő | Kék hírek
Forrás: mti

Kokainnal kereskedtek – most felelhetnek

Kokainnal kereskedtek – most felelhetnek

Kokainnal kereskedő győri és szegedi lakosok ellen emelt vádat a Csongrád Megyei Főügyészség - tájékoztatta az intézmény szóvivője hétfőn az MTI-t.

Szanka Ferenc közölte, hogy a két férfit és egy nőt kábítószer-kereskedelemmel, illetve kábítószer-birtoklással vádolják.

A vádirat szerint a két férfi 2013 őszén ismerkedett össze Győrben egy bevásárlóközpontban, ekkor 20 ezer forintért cserélt közöttük gazdát egy gramm kokain. A győri férfi megadta telefonszámát társának, ha kokainra van szüksége, keresse őt. Az elsőrendű vádlott 2014-ben még háromszor adott el 20 ezer forintos grammonkénti áron drogot társának. Végül 2014 novemberében 80 gramm kokaint értékesített a szegedi férfinak.

A szegedi férfi a vásárlás után kipróbálta a szert, majd személygépkocsival hazaindult, de a Tisza-parti városban a rendőrök igazoltatták, a járműben megtalálták a drogot, és az is kiderült, hogy kábítószert fogyasztott.

Egy nő ellen is eljárás indult, aki a szegedi lakhelyű vádlottól vásárolt kokaint, a drogot főként szórakozóhelyeken értékesítette - tudatta a csoportvezető ügyész.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.

2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Kék hírek

Kilencen könnyen, ketten súlyosan megsérültek az ürömi szüreti felvonuláson

Az ürömi szüreti felvonuláson leszakadt egy lovasszekér jobb oldala a rajta tartózkodók alatt szombaton délután, elsődleges adatok szerint a balesetben kilencen könnyen, ketten pedig súlyosan megsérültek

2025. Szeptember 29. 07:32, hétfő | Kék hírek

Megtalálták a hetekkel ezelőtt eltűnt túrázót a Pilisben

Vasárnap délelőtt megtalálták a szeptember 7-én eltűnt túrázó holttestét a Pilisben - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a közösségi oldalán.