Városlista
2026. február 11, szerda - Bertold

Hírek

2022. Május 31. 10:05, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Lándzsával leszúrta szomszédja kutyáját egy drogtermesztő

Lándzsával leszúrta szomszédja kutyáját egy drogtermesztő

Elfogtak a rendőrök egy 52 éves férfit, aki lándzsával leszúrta szomszédja kutyáját Hódmezővásárhelyen.

A rendőrségre május 27-én délután érkezett bejelentés, hogy egy kertesháznál ismeretlenek megszúrtak egy Golden retriever fajtájú kutyát, ami a bántalmazás miatt elpusztult – közölte a rendőrség.

A rendőrök azonosították a feltételezett elkövetőt, akinek házában megtalálták a gyilkos eszközt, valamint ott egy kábítószer ültetvényt is felszámoltak.

A nyomozók a gyanúsítottat kihallgatták, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását az ügyészségen.

A férfi ellen állatkínzás és kábítószer birtoklása bűntett megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.