Hírek
2018. November 23. 11:52, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Látásvizsgálattal egybekötött kampányt indított a rendőrség
Közlekedésbiztonsági kampányt indított a rendőrség, az akció több mint két hétig tart még
– közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) balesetmegelőzési és közlekedési osztályának vezetője pénteken az M1 aktuális csatornán.
Szécsi Tibor elmondta, egyebek mellett ingyenes szervizzel, látásvizsgálattal hívják fel az autósok figyelmét a biztonságos közlekedésre, és egy kampányfilmet is közzétettek.
A latnieslatszani.hu oldalon regisztráció után lehet jelentkezni az ott felsorolt szakszervizeknél az autó világításának ellenőrzésére, illetve a szemvizsgálatra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
2026. Június 30. 08:00, kedd | Belföld
Hőség - Szerda éjfélig meghosszabbodik a harmadfokú hőségriasztás
Szerda éjfélig meghosszabbítja a harmadfokú hőségriasztást az országos tisztifőorvos
2026. Június 29. 17:00, hétfő | Belföld
Hőség - Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el
Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el, vagy takarékosságra kérték a lakosságot a nagy hőség és az emiatt megnövekedett vízhasználat miatt
2026. Június 29. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után
A magyar költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után - közölte Magyar Péter miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videójában.
