Hírek
2011. Augusztus 05. 14:45, péntek |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
Löke-parádé és fölényes ETO-győzelmek
Egy nap alatt kétszer is megmérkőzött egymással a Győri Audi ETO KC és a Fehérvár női kézilabdacsapata, a győriek mindkét meccsüket fölényesen megnyerték.
Az újonnan igazoltak közül a norvég Heidi Löke volt leginkább elemében, a beálló szerezte a legtöbb gólt a találkozókon.
Az első meccsen csak 10-12 percig volt szoros az állás, utána az ETO folyamatosan növelve előnyét ellépett a Fehérvártól, és a szünetre már tízgólos különbséggel érkezett. A vége 44–18 lett a győrieknek. Mindhárom újonnan igazolt játékos a kezdőben kapott helyet, közülük a norvég Heidi Löke 8, a montenegrói Jovanka Radicsevics 6, míg a szerb Andrea Lekics 3 gólt szerzett az első ETO-meccsén.
A délutáni mérkőzés is hasonló forgatókönyv szerint zajlott, ismét Löke vitte a prímet góllövés terén, az ETO pedig ezúttal 37–20-ra nyert.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
2026. Január 24. 08:06, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb - A magyar válogatott döntetlent játszott Svájccal
A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-29-es döntetlent játszott Svájccal az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, pénteken Malmőben.
2026. Január 24. 08:02, szombat | Sport
Férfi vízilabda Eb - Döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott bejutott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság fináléjába: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a pénteki elődöntőben 15-12-re győzte le a görög csapatot.
