Hírek
2014. Július 25. 12:00, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Magyar Nagydíj: zápor, zivatar is lehet a futam idején
Kezdetben sok napsütés és 30 Celsius-fok körüli meleg várható a hétvégén a mogyoródi Hungaroringen a 29. Forma-1-es Magyar Nagydíjon. A vasárnapi futam idején viszont zápor, akár zivatar is lehet.
Pénteken Mogyoród-Budapest térségében változóan felhős lesz az ég, többórás napsütés várható. Csapadék nem valószínű. A szél többnyire mérsékelt lesz. A legmagasabb nappali hőmérséklet 29 fok körül alakul.
Szombaton időnként erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet, de sok napsütés várható. Kis valószínűséggel a délutáni órákban előfordulhat futó zápor, de tartós, jelentős mennyiségű csapadék nem valószínű. A szél többnyire mérsékelt lesz. Napközben 30 Celsius-fokig emelkedhet a hőmérséklet.
Vasárnap délelőtt még változóan felhős lesz az ég, majd délnyugat felől gyakran erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet. Délután és este többször is kialakulhat zápor, zivatar. Heves zápor esetén rövid idő alatt jelentős mennyiségű csapadék is lehullhat. A szél többnyire mérsékelt lesz, de zivatar környezetében a széllökések helyenként elérhetik a 45-60 kilométer/órát is. Vasárnap a legmagasabb nappali hőmérséklet (a déli órákban) 29 fok körül alakul, de délután zápor, zivatar idején több fokkal is visszaeshet a hőmérséklet - olvasható az előrejelzésben.
A Magyar Nagydíj programja pénteken 10 órakor az első szabadedzéssel kezdődik, majd 14 órakor a második, szombaton 11 órakor pedig a harmadik gyakorlást rendezik meg. Az időmérő edzés szombaton 14 órakor, a futam vasárnap ugyanebben az időpontban rajtol.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 18:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Debrecenben lesz a Kazahsztán elleni mérkőzés
Debrecenben kerül sor a magyar labdarúgó-válogatott Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzésére, amelyet eredetileg idegenben játszott volna Marco Rossi csapata.
2026. Március 24. 12:00, kedd | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Varga Barnabás megsérült
Varga Barnabás, a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén csatára megsérült a vasárnapi, Kifiszia elleni mérkőzésen.
2026. Március 24. 11:39, kedd | Sport
Újra a legjobbak között Olaszországban
Elérkezett az év első versenye, a megszokott jesolo-i pályán, Olaszországban. Nagy Ádám nagyon várta már, hogy újra versenyezhessen abban a rettentően színvonalas mezőnyben.
2026. Március 23. 07:16, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Kisvárda otthon a Ferencvárossal szemben
A Kisvárda hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga 27. fordulójának vasárnap esti zárásán.
