Városlista
2025. augusztus 6, szerda - Berta

Hírek

2011. Október 18. 14:21, kedd | Belföld
Forrás: HírTV

Már több mint nyolcezren fogtak össze

Már több mint nyolcezren fogtak össze

Már összesen százmilliárdnyi forinthitelre lenne szüksége azoknak a devizahiteleseknek, akik csatlakoztak a nemrég alapított hiteltársuláshoz.

Már több mint 8 ezren vannak, akik közösen fellépve akarnak kedvezőbb forintkölcsönt kialkudni a bankoktól a rögzített árfolyamú végtörlesztéshez. Ekkora tömegben azonban már csak nagy bankok tudnának hitelkérelmeket fogadni. Dubravszky György a hírTV-nek elmondta: eddig egy konkrét ajánlatot kaptak, de ott a bank csupán 200 hitelkérelmet fogadott volna be. A kezdeményezés szervezője szerint jelenleg több bankkal is tárgyalnak, ezek eredményét október 28-án jelentik be. (lm)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld

Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július

Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.

2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld

Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék

Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -