Hírek
2024. Szeptember 15. 08:55, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Mávinform: fakidőlés miatt késnek a vonatok
A Pápa-Csorna vonalon, valamint a Székesfehérvár-Komárom közötti S150-es vonatoknál késésekre kell számítani - közölte a Mávinform a Facebook-oldalán vasárnap reggel.
Azt írták: Szany-Rábaszentandrás és Egyed-Rábacsanak között fakidőlés miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok.
Arról is beszámoltak, hogy a Székesfehérvár-Komárom közötti S150-es vonatoknál késésekre, hosszabb menetidőre kell számítani, mert Komárom és Nagyigmánd-Bábolna között - szintén fakidőlés miatt - nem közlekedhetnek a vonatok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
