Hírek
2018. Május 20. 11:36, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy motoros az M19-es úton Győrszentivánnál
Szalagkorlátnak ütközött egy motoros szombat délután az M19-es úton Győrszentivánnál, a járművet vezető férfi meghalt, utasa súlyosan megsérült
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Tóth Gabriella elmondta, hogy a motor az M1-es autópálya felé tartott, amikor áttért a szemközti sávba és a szalagkorlátnak ütközött. A motor felborult, vezetője és utasa a szántóföldre esett. A sofőr a helyszínen életét veszette, férfi utasát a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
