Hírek
2021. Szeptember 17. 09:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt öt beteg, 479 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Öt beteg meghalt és újabb 479 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken,
kiemelve: eddig 5 855 039 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 564 586-an a második, 590 ezren pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 817 159-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 123-ra, a gyógyultaké 779 777-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 7259. Kórházban 353 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 41-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 4605-en vannak, a mintavételek száma 6 768 975.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
