Hírek
2019. Március 07. 07:47, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Megkéseltek egy nőt Pécsen
Megkéseltek egy nőt szerdán kora este Pécsen; az áldozat súlyos sérüléseket szenvedett - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint nem sokkal 18 óra előtt arról érkezett bejelentés, hogy a Magtár utcában megszúrtak egy nőt, aki erősen vérzik.
A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a sértetten két szúrt sebet ejtettek; őt súlyos sérülésekkel szállították kórházba. A körülmények tisztázása és az elkövető felkutatása folyamatban van - írták, jelezve, hogy az ügyben a Pécsi Rendőrkapitányság súlyos testi sértés elkövetésének gyanúja miatt nyomoz ismeretlen tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
