Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2015. December 06. 09:23, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Mégsem halt meg a Százhalombattán megát felgyújtó férfi

Mégsem halt meg a Százhalombattán megát felgyújtó férfi

Súlyos, életveszélyes állapotban kezelik kórházban azt a férfit, aki csütörtök este Százhalombattán megégett

- közölte Müller Péter, a budapesti Egyesített Szent István és Szent László Kórház-Rendelőintézet orvosigazgatója szombat este az MTI megkeresésére. Ezzel cáfolta azt a pénteki információt, hogy férfi meghalt volna.

Az orvosigazgató tájékoztatása szerint a beteg jelenleg intenzív osztályos kezelésben részesül. A katasztrófavédelem csütörtök esti tájékoztatása szerint az 50 év körüli férfi a város főterén ismeretlen okból felgyújtotta magát. A körülötte tartózkodók oltották el, de testfelületének jelentős része így is megégett. Súlyos égési sérülésekkel, életveszélyes állapotban vitték kórházba.

Az Érdi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárást indított a körülmények tisztázására - közölte pénteken a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.