Városlista
2026. február 11, szerda - Bertold

Hírek

2020. Július 02. 16:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Megtalálták a 2006-ban meggyilkolt szentesi nő holttestét

Megtalálták a 2006-ban meggyilkolt szentesi nő holttestét

Megtalálták és azonosították a 2006-ban eltűnt, emberölés áldozatává vált szentesi nő holttestét - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda csütörtökön a rendőrség honlapján.

A közlemény szerint a nő 2006 júliusában - kétéves gyermekét egyedül hagyva - ismeretlen helyre távozott, és azóta nem adott magáról életjelet. A nyomozási adatok szerint az asszony emberölés áldozatává vált.

A nő volt élettársa, aki a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható - és korábban európai elfogatóparancsot adtak ki ellene -, jelenleg az olasz hatóságok őrizetében van, Magyarországnak történő átadásáról a későbbiekben dönt a bíróság - írták.

Hozzátették: az ügyben az országos rendőrfőkapitány korábban 10 millió forintos nyomravezetői díjat tűzött ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.