Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2022. Július 06. 11:55, szerda | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Megtalálták a Kis-Dunában elmerült második BVOP-s áldozatot is

Megtalálták a Kis-Dunában elmerült második BVOP-s áldozatot is

Megtalálták a büntetés-végrehajtás (bv) 29 éves, hivatásos állományú tagjának holttestét Rácalmásnál, a Kis-Dunában - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.

A holttestet a Kis-Duna-híd közelében találták meg és emelték partra - írták.

Emlékeztettek, hogy a büntetés-végrehajtás két munkatársa hétfő délelőtt merült el a Kis-Dunában, szolgálati kutyák kiképzése közben.

A Terrorelhárítási Központ (TEK) - mint a kutatás irányítója - azt közölte kedden az MTI-vel, hogy a bv, a rendőrség és a katasztrófavédelem munkatársai a felszínen és a part mentén is jelentős erőkkel keresik a 29 és a 34 éves férfit.

Rácalmáson, a Kis-Duna-hídnál a Pálhalmai Büntetés-végrehajtási Intézet és a Márianosztrai Fegyház és Börtön egy-egy munkatársa szolgálati kutyák kiképzése közben, eddig ismeretlen okból, elmerült a vízben - ismertették.

Címkék: duna, holttest, megfullad

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld

MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus

2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson

Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.

2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld

Ma indul az Otthoni Energiatároló Program

Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.