Hírek
2018. Április 16. 14:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Menekülés közben több balesetet okozott egy férfi Tinnyénél
Elfogtak egy férfit, aki járművével elmenekült a rendőri ellenőrzés elől hétfőn Tinnyén, majd több közúti balesetet okozott - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott szóvivője az MTI-vel.
András Tamás elmondta: a 37 éves férfi ki akarta vonni magát a rendőri intézkedés alól, ezért autójával elhajtott az ellenőrzés helyszínéről. Menekülés közben több, anyagi kárral járó balesetet is okozott, végül Tinnye és Perbál között, a 102-es főúton a kocsi összeütközött egy busszal. A személyautó az árokba csúszott, a férfi pedig gyalog próbált továbbmenekülni, de a rendőrök elfogták.
A szóvivő kitért arra, a férfi ellen a Budaörsi Rendőrkapitányság indított eljárást közúti veszélyeztetés miatt.
A rendőrség egyelőre még nem közölte, hogy miért próbált meg elmenekülni a férfi.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
