Városlista
2026. június 22, hétfő - Paulina

Hírek

2018. December 27. 07:32, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Négy halálos baleset történt karácsonykor

Négy halálos baleset történt karácsonykor

Négy balesetben öten vesztették életüket az ország közútjain az ünnep három napján - közölte a rendőrség csütörtökön a honlapján.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata azt írta: december 24-én 0 órától december 26-án 24 óráig a rendőrök 64 olyan közúti közlekedési balesetnél intézkedtek, ahol sérülés is történt. A halálos kimenetelűeken felül 20 baleset súlyos, 40 könnyű sérüléssel végződött.

A rendőrök 252 embert állítottak elő, köztük 108-at bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, 23-at ittas vezetés miatt.

A rendőrök 60 jogellenesen Magyarországon tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek vissza az ideiglenes biztonsági határzáron, és 4 embert akadályoztak meg abban, hogy belépjen az ország területére - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!

Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek

2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld

Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma

Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.