Hírek
2019. Május 20. 07:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nincs magyar sérültje a gízai piramisok közelében történt robbantásnak
Nincs magyar sérültje a gízai piramisok közelében történt robbantásnak - közölte a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) vasárnap délután az MTI-vel.
A közlemény szerint Magyarország kairói nagykövetsége folyamatosan nyomon követi az eseményeket, kapcsolatban áll az illetékes egyiptomi hatóságokkal.
Felhívták a figyelmet arra, hogy a KKM konzuli szolgálata a hét minden napján, éjjel-nappal elérhető minden bajba került magyar állampolgár számára a +3680368036 telefonszámon.
A pokolgépes merényletet egy turistabusz ellen követték el vasárnap. A hírek szerint a merényletben legalább tizenheten megsebesültek, többen külföldiek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 13. 07:43, kedd | Belföld
Februárban dupla nyugdíj érkezik, és jön a 14. havi nyugdíj első részlete is
Február különösen erős hónap lesz a nyugdíjasok számára, hiszen dupla nyugdíj érkezik, megérkezik a rendes és a 13. havi nyugdíj, valamint a 14. havi nyugdíj első részlete is
2026. Január 13. 07:32, kedd | Belföld
2025-ben az előző évi rekordját is megdöntötte a turizmus
A tavalyi a hazai turizmus új rekordéve, amikor az előző évi rekordját is megdöntötte, a vendégek száma meghaladta a 20 milliót
2026. Január 13. 07:24, kedd | Belföld
Hideg idő - A Dunántúl jelentős részére adott ki riasztást ónos eső miatt a HungaroMet
A Dunántúl jelentős részére adott ki riasztást ónos eső miatt a HungaroMet:
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
