Hírek
2019. November 17. 10:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nincs már árvíz miatt lezárt út Borsodban
Levonulóban a Sajó árvíze, így vasárnaptól már nincs vízátfolyás miatt lezárt út Borsod-Abaúj-Zemplén megyében - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a Sajó áradása miatt korábban a 2603-as jelű Sajókaza-Aggtelek-Szin összekötő úton, Sajókazánál 1 kilométeres szakaszon vezettek be a szakemberek teljes útzárat, a forgalmat Szuhakálló felé terelték.
A teljes zárás november 14-e, csütörtök délutántól egészen november 17-e, vasárnap reggelig volt érvényben, ezzel valamennyi útszakaszon megszűntek a teljes útpályát érintő korlátozások a Sajó áradása miatt.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. ugyanakkor továbbra is arra kéri a közlekedőket, hogy utazás előtt mindenképpen tájékozódjanak a www.utinform.hu oldalon, vagy a társaság diszpécsereinél.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
