Városlista
2026. március 2, hétfő - Lujza

Hírek

2020. December 29. 13:09, kedd | Életmód
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Nincsenek könnyű helyzetben az életmódváltásra készülők

Nincsenek könnyű helyzetben az életmódváltásra készülők

Nincsenek könnyű helyzetben az életmódváltásra készülő laikusok, mivel gombamód elszaporodtak az önjelölt táplálkozási tanácsadók - mondta Somogyi Kovács Anita szakokleveles dietetikus kedden az M1 aktuális csatornán.

Hangsúlyozta: táplálkozási változtatásra vonatkozó tanácsokat dietetikustól és szakorvosoktól, például endokrinológusoktól ajánlott elfogadni.

A fenntartható életmódváltásért a fokozatosság elvét kell betartani, kezdetnek az alkoholról való lemondás, vagy a reggeli bevezetése is nagy segítség lehet - fűzte hozzá a dietetikus.

Címkék: életmód, diéta

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 02. 11:00, hétfő | Életmód

Áder János: egy magyar fejlesztés meg tudja oldani Afrika ívóvíz- és szennyvíztisztítási problémáját

A 21. század nagy kérdése, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű vizet tudjunk biztosítani a lakosságnak, az iparnak és a mezőgazdaságnak

2026. Február 28. 16:00, szombat | Életmód

Elindult a református templomokat és műemlékeket bemutató Református Digitális Épített Örökségtár

Elindult a Református Digitális Épített Örökségtár, az új, online adatbázis a református templomok és műemlékek bemutatását tűzte ki célul - közölték az örökségtár készítői pénteken az MTI-vel.

2026. Február 28. 15:00, szombat | Életmód

Szallas.hu: tavasszal Budapest, Hajdúszoboszló és Eger a belföldi utazók kedvence

Tavasszal Budapest, Hajdúszoboszló, Eger, nyáron pedig Siófok, Hajdúszoboszló és Gyula lehet a belföldi utazók leggyakoribb választása - közölte a Szallas.hu portál előfoglalási adatai alapján pénteken az MTI-vel.