Hírek
2022. Június 06. 11:10, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nő támadt nőkre, erőszakkal akart rabolni
Perceken belül elfogták a feltételezett elkövetőt az angyalföldi rendőrök.
A gyanú szerint egy nő május 31-én, 8 óra után néhány perccel Budapest XIII. kerületében, a Hollán Ernő utcában megtámadott egy arra sétáló asszonyt, akinek a napszemüvegét akarta erőszakkal elvenni. Rövid dulakodás után a támadó otthagyta kiszemelt áldozatát, és egy másik járókelőhöz lépett. Ennek a nőnek a haját húzta, megpróbálta a telefonját és tárcáját kitépni a kezéből, azonban itt sem járt sikerrel – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy egyik megtámadott nő sem sérült meg. Az angyalföldi rendőrök a bejelentést követő tíz percen belül elfogták a feltételezett elkövetőt.
A 31 éves T. Virágot a nyomozók rablás bűntett kísérlet megalapozott gyanújával hallgatták ki, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld
Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
