Hírek
2023. Május 31. 13:26, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Orbán Viktor fogadta az UEFA vezetőit
Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke szerdán munkaebéd keretében látta vendégül az az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) vezetőit, köztük Aleksander Ceferin elnököt a Karmelita Kolostorban - közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

A találkozón Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke is részt vett.
Az UEFA küldöttsége a szerdai labdarúgó Európa-liga döntőre érkezett Budapestre, amelyet az AS Roma és a Sevilla vív a Puskás Arénában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
