Hírek
2021. Július 14. 08:58, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Öt embert gázolt egy autó Óbudán
Öt embert ütött el egy autó Óbudán, a Monostori úton, közülük négyen megsérültek - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.
A baleset kedden késő este történt: a gépkocsi a Nánási út irányából a Szentendrei út felé haladt, amikor hátulról elütött öt, az úttesten sétáló embert.
A négy sérültet a mentők kórházba vitték.
A személygépkocsit egy 19 éves nő vezette - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója
A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.
2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly
Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld
Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat
Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét
2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról
A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.
