Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2012. Január 27. 07:55, péntek | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Reménykedik az orosz

Reménykedik az orosz

Vitalij Petrov, aki tavaly a Renault versenyzője volt, egyelőre nem kapott helyet a Forma-1-es csapatok egyikében sem.

Az orosz pilóta ugyanakkor reménykedik, hogy megszerezheti az egyetlen, még kiadó pilótaülést.

„Mindenképpen a Forma-1-ben szeretnék maradni, mert ha nem sikerül, akkor 2013-ban már nagyon nehéz lesz visszakerülni” – idézte őt az As című spanyol sportnapilap. Petrov elárulta: csak abban az esetben lesz tesztpilóta a Pirellinél, ha nem tud leszerződni a HRT-istállóhoz. „Felkértek erre a munkára, de még nem állapodtunk meg véglegesen, mert nagyon bízom abban, hogy ott lehet a rajtrácson márciusban” – mondta.

A 2012-es, húszfutamos világbajnokság március 18-án rajtol Melbourne-ben és november 25-én zárul Brazíliában. Petrov tavaly a tizedik helyen zárt a Renault-val.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Sport

Labdarúgó NB II - Portugál hátterű tulajdonosa lett a Videoton FC-nek

Portugál hátterű, az Egyesült Államokban bejegyzett tulajdonosa lett a Videoton FC-nek, miután a város közgyűlése szerdán zárt ülésen a három jelentkező közül a Final Third LLC. 775 millió forintos ajánlatát fogadta el.

2026. Július 02. 06:44, csütörtök | Sport

Vb-2026 - Belgium kétgólos hátrányból felállva jutott 16 közé Szenegál ellen

A belga válogatott kétgólos hátrányból fordítva hosszabbításban 3-2-re legyőzte a szenegáli csapatot szerdán a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett seattle-i mérkőzésén.

2026. Július 01. 08:00, szerda | Sport

Vb-2026 - A nyolcaddöntőbe jutásért: Franciaország-Svédország 3-0

A francia válogatott könnyedén, 3-0-ra verte a svéd csapatot kedden a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett New York-i mérkőzésén.

2026. Június 30. 10:00, kedd | Sport

Vb-2026 - Paraguay tizenegyesekkel kiejtette Németországot és nyolcaddöntőbe jutott

A paraguayi válogatott 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a német csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett bostoni mérkőzésén.