Hírek
2020. Május 10. 07:57, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: pixabay
Saját testvérét késelte halálra egy oroszlányi férfi
Egy oroszlányi lakásban két testvér között vita alakult ki szombat este. A 26 éves férfi dulakodás közben egy késsel mellkason szúrta a testvérét, aki a helyszínen életét vesztette – közölte a rendőrség oldalán.
Az esetet a rendőrségnek az egyik szomszéd jelentette be, a rendőrök pedig a helyszínen elfogták a tettest. A férfit előállították és gyanúsítottként kihallgatták. Ellene emberölés megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
R. Dominikot a rendőrség őrizetbe vette és kezdeményezte letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
