Városlista
2026. július 19, vasárnap - Emília

Hírek

2019. December 03. 12:01, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Senkinél nem kapcsolja ki az áram- és a földgázszolgáltatást a Nemzeti Közművek az ünnepek alatt

Senkinél nem kapcsolja ki az áram- és a földgázszolgáltatást a Nemzeti Közművek az ünnepek alatt

Önkéntes kikapcsolási moratóriumot vállal a lakossági áram- és földgázszolgáltatás területén az NKM Nemzeti Közművek Zrt. a 2019. december 13. és 2020. január 5. közötti időszakban – közölte a társaság kedden az MTI-vel.

A kikapcsolási moratórium nem csak a védett ügyfeleket érinti, hanem azokat a lakossági ügyfeleket is, akiknek 60 napon túli számlatartozásuk van.

A kikapcsolási moratórium az NKM lakossági áram- és földgázügyfeleire vonatkozik, de nem vonatkozik azokra, akik már ki vannak kapcsolva.

A vállalással az MVM Csoport részeként működő energiaszolgáltató célja, hogy ebben az időszakban az ügyfelek ne maradjanak szolgáltatás nélkül, és az ünnepek minden családnál a békés, családi együttlétről szóljanak.

Címkék: áram, fűtés, gáz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld

Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.

2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld

Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé

A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.

2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld

Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb

Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.