Hírek
2023. Május 04. 12:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Szalmonellagyanú miatt kolbászokat hív vissza az Aldi
Szalmonella lehetséges jelenléte miatt az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. visszahívta a forgalomból a \"Csemege páros kolbász, 250 g és Paprikás, csípős páros kolbász, 250 g\" termékeket - közölte a Nébih.
A visszahívás a Csemege páros kolbász, 250 g, (minőségmegőrzési idő: 09.06.2023., tételszám L: 38087) valamint a Paprikás, csípős páros kolbász, 250 g (minőségmegőrzési idő: 09.06.2023., tételszám: 39087) termékekre vonatkozik. Szállító a Tona Hungary Kft.
Az érintett termékek bármely Aldi üzletbe visszavihetők, a termékek árát blokk nélkül visszatérítik. Az üzletlánc a visszahívásról a honlapján és a boltokban kihelyezett plakátokon tájékoztatta vásárlóit.
Az intézkedéssel kapcsolatos további információk elérhetőek a Nébih honlapján a https://portal.nebih.gov.hu/termekvisszahivas oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
