Hírek
2011. Szeptember 20. 07:21, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Szerdán újabb üzemanyagár-emelés jöhet
6 forinttal nő a benzin és 7 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon szerdától - erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését.
Így a benzin átlagos ára 396 forintra nő, a gázolajé pedig 383 forintra. Az árkülönbség a legolcsóbb és legdrágább kutak között akár 40 forint is lehet.
Sajátos, hogy a múlt heti 5-5 forintos benzin, illetve dízelár-emelést a legnagyobb társaságokhoz tartozó kutak nem igazán hajtották végre. A múlt heti emelések után a legdrágább kutakon 403-404 forintos legmagasabb benzinárakkal számolhattunk: ám a töltőállomások nem emelték eddig az áraikat. A legnagyobb társaságok inkább lenyelték a veszteséget, csak ne legyen a totemoszlopon 400 forint feletti ár. Ezt szerda után - jelentős veszteség nélkül - aligha tehetik meg: a benzin ára két hét alatt 11 forinttal, a gázolajé 12 forinttal növekszik.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
