Hírek
2022. Május 03. 11:09, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Szexet ígért, de végül lelépett a pénzzel
Befejezték a nyomozást a rendőrök annak a nőnek az ügyében, aki a gyanú szerint hetvenezer forintot csalt ki kuncsaftjától.
Egy férfit tett bejelentést a budapesti XI. Kerületi Rendőrkapitányságon 2021 márciusában arról, hogy egy nő hetvenezer forintot csalt ki tőle. A bejelentő elmondta, hogy egy szexuális szolgáltatásokat hirdető internetes oldalon ismerkedtek meg, és megállapodtak abban, hogy együtt töltik az éjszakát – közölte a rendőrség.
A nő érkezésekor előre elkérte a pénzt, majd arra hivatkozva, hogy a taxiban hagyta a tárcáját, elment, és vissza se tért.
Az eljárás során a rendőrök azonosították a feltételezett elkövetőt. A 24 éves M. Rékát csalás vétség megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. Az újbudai nyomozók a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, az ügy iratait a napokban átadták az ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
