Hírek
2018. Szeptember 02. 15:26, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Tanszergyűjtő akcióval segítik a tanévkezdést a nagycsaládosok
Tanszergyűjtő akcióval segíti a tanévkezdést a Nagycsaládosok Országos Egyesülete (NOE), huszonegy nagyáruházban még vasárnap is várják az adományokat - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában.
Kutassy Jenő, a NOE elnökhelyettese elmondta: elsősorban írószerekre, füzetekre van szükség.
Az egyesületnek 12 ezer tagcsaládja van. Szociális szempontok alapján dől el, hogy kik kapnak a csomagokból - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
