Városlista
2026. március 5, csütörtök - Adorján

Hírek

2021. Március 03. 13:06, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Több mint kétszázezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló kérdőívét

Több mint kétszázezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló kérdőívét

Már több mint 230 ezren töltötték ki a kormány állatvédelemről szóló online kérdőívét - jelentette be a nemzeti állatvédelmi program megújításáért és végrehajtásáért felelős miniszteri biztos szerdán közösségi oldalán.

Ovádi Péter elmondta: most vasárnapig, március 7-ig van lehetőség kitölteni az allatvedelem.kormany.hu internetes felületen elérhető kérdőívet. Mindenkit arra buzdított, hogy töltse ki, és mondja el a véleményét az állatvédelemről.

"Mutassuk meg, mennyien vagyunk az állatvédelem mellett!" - szólított fel a miniszteri biztos. Közlése szerint a 13 kérdésre adott válaszokat figyelembe veszik a Nemzeti Állatvédelmi Programban.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok

Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat

2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld

Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor

Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".

2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni

A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.

2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól

A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.