Városlista
2026. február 25, szerda - Géza

Hírek

2020. Április 21. 12:01, kedd | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Tömegszerencsétlenséget okozott nővel szemben emeltek vádat Szegeden

Tömegszerencsétlenséget okozott nővel szemben emeltek vádat Szegeden

Vádat emeltek egy nővel szemben, aki két éve jogosítvány nélkül vezetett és tömegszerencsétlenséget okozott Szegeden - tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője kedden az MTI-t.

Szanka Ferenc közölte, a nőt tömegszerencsétlenséget eredményező közúti baleset gondatlan okozásának vétségével vádolják.

A vádirat szerint a nő vezetői engedélye már csaknem egy éve lejárt, amikor az édesapja autóját vezetve 2018. március 8-án reggel Szegeden az egyik mellékutcából balra nagy ívben egy a főúton szabályosan közlekedő trolibusz elé kanyarodott. Bár a busz sofőrje vészfékezett, az ütközést nem lehetett elkerülni. A trolibuszon a sofőrön kívül mintegy húsz utas tartózkodott, akik közül az ütközés következtében öten orr-, láb-, kéz-, ujjtörést szenvedtek, heten - köztük a sofőr - könnyebben sérültek meg - tudatta a csoportvezető ügyész.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek

Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben

A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.