Hírek
2020. Március 11. 07:19, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/ Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
Tovább nőtt a koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon
Újabb koronavírus-fertőzöttet találtak Magyarországon a koronavirus.gov.hu szerdai információi szerint.
Már 13-ra emelkedett az igazoltan koronavírussal fertőzött emberek száma az országban.
A vírust a Debrecenben élő brit férfi egy kontakjánál, egy magyar nőnél mutatták ki. A nő már napok óta a Szent László kórházban van elkülönítve.
Az újonnan diagnosztizált fertőzött a népegészségügyi hatóság számára már ismert volt, mint egy korábban diagnosztizált COVID-19 fertőzött kontaktja. Az országos tiszti főorvos által kiadott eljárásrendnek megfelelően az ő esetében is haladéktalanul kezdődik a járványügyi vizsgálat és kontaktkutatás – tájékoztatott a koronavirus.gov.hu.
Karanténban 53 ember van, míg 531 mintavételt végeztek a szakemberek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
