Hírek
2011. Július 10. 14:29, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: STOP
Átverték: vigyázzunk az aukciós oldalakkal!
Tavaly rendelt, és előre kifizetett cipőjét várta hosszú hónapokig egy pécsi asszony, ám az sosem érkezett meg hozzá.
Pénteken végül feljelentést tett, elmondta, hogy egy aukciós oldalon talált a cipőre, előre elutalta a vételárat, aztán várt, de hiába, mert az eladó folyton csak hitegette. Később pedig már telefonon sem volt elérhető, ezért döntött úgy, hogy feljelentés tesz.
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2024. Április 29. 17:26, hétfő | Kék hírek
Megszúrta tanulótársát egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában
Megszúrta tanulótársát és súlyos sérülést okozott egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.
2024. Április 27. 06:00, szombat | Kék hírek
Székkel támadt tanárára egy diák, vádat emeltek ellene
A 9. osztályos tanulók a tanórán székkel támadt tanárára az egyik szolnoki iskolában - tudatta a főügyészség helyettes sajtószóvivője pénteken közleményben az MTI-vel.
2024. Április 24. 07:54, szerda | Kék hírek
Elfogtak egy öt éve körözött férfit Budapesten
Öt évig bujkált a hatóságok elől az a férfi, akit a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) közreműködésével a XI. kerület egyik erdős részén fogtak el a múlt szerdán.
2024. Április 22. 10:09, hétfő | Kék hírek
Elfogtak három budapesti férfit, aki rendőrnek adta ki magát, úgy rabolt pénzt és drogot
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) nyomozói elfogtak három budapesti férfit, aki rendőrnek adta ki magát és pénzt, valamint drogot rabolt.