Hírek
2019. Június 21. 17:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Új mentőautókat vásárol az Országos Mentőszolgálat
Újabb 160 mentőautót vásárolhat az Országos Mentőszolgálat - közölte a szervezet pénteken az MTI-vel.
Ezzel a 2010 óta beszerzett mentőautók száma 953-ra emelkedik, a gépkocsik átlagéletkora pedig öt év alá csökken - írták.
A most érkező járművek közül a "B" kategóriás, négykerék-meghajtású autók mentőgépkocsiként, a "C" kategóriás járművek pedig eset-rohamkocsiként állnak szolgálatba az ország mentőállomásain - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
