Hírek
2018. December 07. 07:41, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Újabb szén-monoxid-mérgezés a fővárosban
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt kórházba szállítottak a mentők három embert Budapest XIII. kerületében, egy Reitter Ferenc utcai lakásból
- közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) péntekre virradó éjjel. A tájékoztatás szerint a tűzoltók kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a lakásban, ahol egy gázkályhát használtak a lakók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
