Hírek
2017. November 14. 17:47, kedd |
Bulvár
Forrás: mti
Újabb sztár kap csillagot a hollywoodi Hírességek Sétányán
Nick Nolte csillagot kap a hollywoodi Hírességek Sétányán. A színész hétfőn leplezheti le a nevével ékesített csillagot, amely a 2623. lesz a sorban.
Az ünnepségen beszédet mond Gavin O'Connor amerikai rendező, aki Nolte mellékszereplésével forgatta 2012-ben a Warrior - A végső menet című filmet. Ez a szerep hozta meg Nolte számára a harmadik Oscar-jelölését.
Korábban 1990-ben a Hullámok hercege című filmben Barbra Streisand oldalán játszott főszerepéért, majd 1999-ben a Kisvárosi gyilkosságban nyújtott alakításáért jelölték a díjra.
Nolte jelenleg a Graves című sorozat főszerepében látható. A mozikban legutóbb 2015-ös A Walk in the Woods és az Éjszakai hajsza című filmekben tűnt fel.
A 76 éves színész Rebel címmel januárban adja ki önéletrajzát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 11. 07:41, kedd | Bulvár
Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke
2025. November 10. 07:43, hétfő | Bulvár
Dubai a milliomosok számára a legvonzóbb város
Dubai lett a vagyonos magánszemélyek számára a legvonzóbb város a Savills londoni székhelyű globális ingatlanpiaci szolgáltató által készített rangsorban.
2025. November 06. 07:37, csütörtök | Bulvár
Január végén kerül a mozikba a Magyar menyegző című film
2025. November 05. 07:35, szerda | Bulvár
Sziget - Újra magyar kézben a fesztivál
Újra magyar kézben a Sziget. Európa egyik legnagyobb fesztiválja az eddigi menedzsmenttel és szervezői csapattal, az egykori alapító, Gerendai Károly stratégiai vezetésével vág neki a 2026-os rendezvény szervezésének.
