Hírek
2022. Február 09. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Újabb vakcina-szállítmány érkezett Magyarországra
A héten megérkezett az újabb szállítmány a Pfizer-BioNTech által az 5-11 éves korosztály számára kifejlesztett, Covid-19 elleni oltóanyagból.
A Pfizer Gyógyszerkereskedelmi Kft. azt közölte kedden az MTI-vel, hogy a mostani a hatodik szállítmány volt, és 36 ezer adag oltóanyagot tartalmazott.
Az oltóanyag 21 napos eltéréssel kétadagos oltási rendben alkalmazandó - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
2025. November 12. 07:20, szerda | Belföld
Nébih: Baranya vármegyei vaddisznóban állapították meg az afrikai sertéspestis jelenlétét
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az afrikai sertéspestis (ASP) jelenlétét erősítette meg Baranya vármegyében.
