Hírek
2016. November 22. 07:51, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Újra lecsapott a szén-monoxid - három embert vittek kórházba
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt három embert vittek kórházba Budapesten a XVII. kerületi Szárny utca egyik családi házából kedd hajnalban - közölte a Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság (OKF) az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a fővárosi hivatásos tűzoltók gázkoncentrációt mértek az épületben, ezért a gázszolgáltató szakemberét is riasztották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
2026. Június 21. 14:00, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek
2026. Június 21. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
Elkészült, a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának és nyilvános online egészségügyi kommunikációjának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
