Hírek
2018. Január 18. 18:11, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Újra menetrend szerint járnak a vonatok a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon
Újra menetrend szerint járnak a vonatok a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon, ahol korábban gázolás miatt késtek a szerelvények - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese csütörtök délután az MTI-t.
Kavalecz Imre közleményében azt írta: befejezték a baleseti helyszínelést Győrszentiván és Győr között.
Csütörtökön kora délután halálra gázolt egy embert a vonat a két település között, 20-30 percet késtek a vonatok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn
2026. Július 18. 08:07, szombat | Belföld
Magyar Péter: eltöröl öt adónemet a kormány
Öt adónemet teljesen eltöröl a kormány - jelentette be a miniszterelnök Facebook-oldalán péntek délután.
