Hírek
2011. Augusztus 01. 07:25, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Valaki magánemberként tartozik 267 millióval
A cégeknél csaknem 3 milliárd, a magánszemélyeknél pedig 267 millió forint a legnagyobb adóhátralék.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 2011 második negyedévében 155 adózónál - 110 vállalkozásnál és 45 magánszemélynél talált különlegesen nagy tartozást, az adóhiány összesen több mint 29 milliárd forint, a rárakodó bírság és késedelmi pótlék pedig további 24 milliárd forint.
6 cégnek van 1 milliárd forint feletti adótartozása. Az adóhatóság negyedévente teszi közzé a magánszemélyek esetében 10, vállalkozásoknál pedig 100 millió forint feletti adóhiányt felhalmozók listáját. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében
Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.
2026. Július 01. 10:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: elkészült a kórházi fertőzések mérését és publikálását lehetővé tevő módszertan
Elkészült a kórházi fertőzések mérését, validálását és publikálását lehetővé tevő módszertan és irányelv - jelentette be az egészségügyi miniszter a tárca Semmelweis-napi ünnepségén kedden Budapesten.
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
