Hírek
2018. Május 17. 14:02, csütörtök |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Vastag Csaba is fellép a júniusi Elvis koncertshown

Célba ért Vastag Csaba felvétele, amelyen Priscilla Presleynek énekli Elvis Presley „Peace in the Valley“ című kultikus számát.
A Király özvegye a júniusi Elvis koncerten áll majd színpadra, de a közönség előtt Vastag Csaba is énekel majd.
Pár héttel ezelőtt mikrofont ragadott Vastag Csaba, és felénekelte Elvis Presley egyik elfeledett dalát. A magyar sztár a Peace in the Valley (Béke a völgyben) című számot az Elvis, The wonder of You koncertshow szervezőinek segítségével eljuttatta a Graceland-be, bízva abban, hogy örömet szerez az apró meglepetéssel.
Priscilla Presley már korábban úgy nyilatkozott: örömmel tölti el, hogy a magyarok nem felejtik el Elvist, most pedig a graceland-i menedzsmentet Vastag Csaba felvétele olyannyira lenyűgözte, hogy az énekes a magyar közönség előtt élőben adhatja elő a Király csodálatos dalát.
„Ez elképesztő, alig jutok szóhoz!“ – mondta Vastag Csaba, miután megtudta az örömhírt. „Bíztam benne, hogy tetszik majd az előadásom, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy a hazai nézők előtt, élőben tiszteleghetek a legendás Elvis Presley és az 1956-os forradalom előtt.“
Mint ismeretes, Elvis sosem járt Magyarországon, ám neve mégis összeforrt az '56-os forradalommal: 1957-ben az akkor még fiatal csillag Amerika egyik legnézettebb tévéműsorában kérte a nézőket, hogy küldjenek adományt, és így segítsék hazánk fiait, majd elénekelte a Peace in the Valleyt. Elvis felhívására rengeteg adomány érkezett Magyarországra.
Priscilla Presley és a gigantikus koncertshow június 6-án érkezik hazánkba – a Király hatalmas kivetítőkön énekli majd a slágereit a Cseh Nemzeti Filharmonikus Zenekar kísérete mellett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.