Hírek
2017. Március 24. 07:38, péntek |
Sport
Forrás: Gergelics József, az MTI különtudósítója jelenti:
Vinícius gyorsan beilleszkedett a válogatottba
Vinícius Paulo saját bevallása szerint gyorsan beilleszkedett a magyar labdarúgó-válogatottba.
"Könnyű és jó döntés volt" - mondta a magyar állampolgárság megszerzéséről a Videoton FC brazil születésű védője. "Nagyon jól érzem magam a válogatottnál, a játékosok azonnal befogadtak és mindent megtettek, hogy könnyedén beilleszkedjek".
A nemzeti együttes soron következő mérkőzéséről, az Európa-bajnok portugálok elleni, szombati világbajnoki selejtezőről úgy vélekedett, hogy nagyon nehéz feladat vár a csapatra Lisszabonban, de fizikálisan és mentálisan is készen állnak a játékosok és személy szerint ő is. Hozzátette: a szakmai stáb megfelelő tervvel készült a találkozóra, azt azonban mindenkinek százszázalékosan kell végrehajtania ahhoz, hogy bravúrt sikerüljön végrehajtani.
Elárulta, nagyon fontos nap lesz az életében a szombati, így családja is elutazott a portugál fővárosba, hogy a helyszínen tekintse meg esetleges válogatottbeli debütálását.
Bernd Storck szövetségi kapitány csapata szombaton 20.45-től a Benfica stadionjában mérkőzik Portugáliával, amelyet győzelem esetén megelőzne, így "féltávnál" a pótselejtezőt érő második helyen állna. Ugyanakkor vereség esetén ötpontos hátrányba kerülne aktuális ellenfelével szemben, azaz messze kerülne a 2018-as, oroszországi világbajnokságtól. A csoportot Svájc vezeti százszázalékos teljesítménnyel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 28. 14:54, kedd | Sport
Bartha Brigi 2025 Junior Női Rallycross Bajnoka!
Beszélgetés, a még csak 16 éves rallycross pilótával, Bartha Brigittával, aki az Országos Bajnokság Junior kategóriájában versenyzik.
2025. Október 28. 07:20, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Támogatják az osztályozó bevezetését a klubvezetők
A labdarúgó NB I-ben szereplő klubok vezetői támogatják, hogy a magyar szövetség (MLSZ) vezesse be ismét az osztályozót az élvonal és a másodosztály között.
2025. Október 27. 10:17, hétfő | Sport
Manzák Martin az MNASz Gokart Kupa Junior győztese 2025-ben.
A még csak 12 éves Martin, az első évében Bajnoki címet szerzett!
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Sport
Rövidpályás úszó-vk – Kós Hubert 100 méter háton is világcsúcsot úszott
Kós Hubert 100 méteres hátúszásban világcsúcsot ért el a rövidpályás világkupa-sorozat harmadik, torontói állomásának szombati zárónapján.
