Hírek
2017. November 14. 11:50, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Whitney Houston színházi show jön több városunkba

Whitney - Queen of the Night címmel díjnyertes koncertshow érkezik Magyarországra a West End-ről, az esten Whitney Houston története elevenedik meg - hangzott el az M1 aktuális csatorna kedd reggeli műsorában.
Az élőzenével kísért produkcióban három évtized slágereit hallhatja a közönség a West End feltörekvő sztárja, Rebecca Frecleton előadásában. A koncerten olyan slágerek is elhangzanak mint az I Wanna Dance With Somebody, One Moment In Time, I'm Every Woman, My Love is Your Love, So Emotional Baby, Run to You, Saving All My Love és az I will Always Love You.
Tóth Gergely producer ismertetése szerint a 2012-ben elhunyt énekesnő egész élettörténetét átöleli a műsor. Elmondta, hogy a koncertshowhoz a brit producer, Paul Roberts sokáig kereste azt a sztárt, aki élethűen adja vissza mindazt, amit Whitney képviselt. Így rengeteg énekest hallgatott meg, míg végre felfedezett egy fiatal tehetséget, aki megfelelően alakítja a hatszoros Grammy-díjas amerikai énekesnőt.
Az előadást a főváros mellett Szegeden, Győrött, Békéscsabán és Székesfehérváron is láthatja a közönség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.
2025. Július 11. 09:11, péntek | Belföld
Agrometeorológia: országszerte mérséklődött az aszály, nagy területen meg is szűnt
A hét első felében hullott csapadék nyomán az aszály országszerte mérséklődött, nagy területen meg is szűnt, felfrissült a vegetáció - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Július 11. 09:07, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Audi számunkra szívügy
Az Audi számunkra szívügy - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a német óriásvállalat győri járműgyárának csütörtöki termelésindító ünnepségén.
2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld
Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről
Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.