Hírek
2022. Augusztus 25. 10:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán gázolt halálra egy nőt, lezárták a nyomozást
Halálra gázolt egy gyalogost a férfi Debrecenben a Böszörményi úton. A rendőrség most zárta le az ügyében a nyomozást.
Halálos közúti baleset gondatlan okozása miatt folytatott eljárást a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság egy polgári férfivel szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított egy kocsival közlekedett Debrecenben a Böszörményi úton 2021.szeptember 6-án 5 óra 30 perc körül, amikor a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen elütött egy gyalogost. A nő az ütközés következtében elesett és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette – közölte a rendőrség.
A nyomozók a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
