2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Sport

2012. Január 02. 07:43, hétfő |

Szalay Balázs a 22. helyen ért célba a Dakar első szakaszán

Szalay Balázs a 22. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali vasárnapi első mért szakaszán, amelyen az orosz Leonyid Novickij volt a leggyorsabb.

2012. Január 02. 07:42, hétfő |

Másodszorra is Schlierenzauer nyert a Négysáncversenyen

Az első után a második fordulót is Gregor Schlierenzauer nyerte a síugrók 60. Négysáncversenyén.

2012. Január 01. 15:24, vasárnap |

Ismét megpróbálják „összekötni” az Atlanti- és a Csendes-óceánt

A Mar del Plata-i hivatalos szilveszteri rajtceremóniával megkezdődött a Dakar 2012 elnevezésű, az össztávot tekintve több mint 8300 kilométeres terepralis viadal.

2012. Január 01. 15:22, vasárnap |

Trieszt várja a vízilabdás lányokat

Trieszt látja vendégül április 15. és 22. között annak a női vízilabdatornának a mezőnyét, amelynek első három helyezettje ott lehet a jövő nyári, londoni ötkarikás játékokon.

2012. Január 01. 08:28, vasárnap |

Nadal diadalmaskodott Federer felett

A tavalyelőtti és tavalyi győztes Rafael Nadal szerezte meg a harmadik helyet az Abu-Dzabiban zajló bemutató tenisztornán, miután a szombati „kisdöntőben” két szettben nyert a svájci Roger Federerrel szemben.

2011. December 31. 15:22, szombat |

Újra beindultak a hóágyúk

Az elmúlt napok ködös, borult időjárása után az év utolsó napjára megérkezett a hideg az Északi-középhegységbe, így a mátraszentistváni Síparkban újra beindultak a hóágyúk.

2011. December 31. 15:20, szombat |

Francia diadal a kínaiak felett

A franciák legyőzték a kínaiakat a szombati nyitányon a hagyományos tenisz Hopman Kupán, a sportág nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

2011. December 31. 06:47, szombat |

Overdose Dubajba utazik

Életének első repülőútján, jövő vasárnap Dubajba utazik Overdose.

2011. December 30. 11:27, péntek |

Nagyot bukott a világbajnok

Edzés közben nagyot bukott és csonttöréseket szenvedett Nicky Hayden, a gyorsasági motorsport MotoGP kategóriájának 2006-os világbajnoka.

2011. December 30. 11:22, péntek |

Szávay egykori edzője lett a kapitány

Barátosi Levente lett a magyar női tenisz Fed Kupa-kapitány, megbízatása egy évre szól.

2011. December 30. 08:10, péntek |

Nem indulhat a londoni olimpián

Pozitív doppingtesztet produkált Nurcan Taylan, a törökök olimpiai bajnok súlyemelője.

2011. December 30. 08:07, péntek |

Djokovics és Ferrer is sikerrel vette az akadályt

A spanyol David Ferrer szetthátrányból fordítva nyert csütörtökön a francia Jo-Wilfried Tsonga ellen az Abu-Dzabiban zajló bemutató tenisztornán.